Ерудит-квартет. Відбірковий турнір

Час: 

Втр, 27/12/2011 - 19:30 до 21:00

Відбірковий турнір на Чемпіонат України з ерудит-квартету.
Подробиці обговорення тут: http://u3.org.ua/content/article/1139

Замовлений російськомовний пакет з представницького молодіжного фестивалю.
Гра відбудеться в корпусі факультету електроніки ЛНУ - вул. Тарнавського, 107. Зустрічаємось в холі, аудиторія з'ясується на місці.
Початок о 19:30.

Квартети, які беруть участь:
1. [+] Тапо IV
2. [+] Соляріс
3. [+] Песиголовці
4. [+] 100
5. [+] Післязавтра
6. [+] Квартет Войтюка
7. [+] Герцоги миру
8. [+] Металопрокат

Коментарі

Післязавтра

Післязавтра підтверджує.
Склад:
1. Мацула Юрій (к)
2. Гнідь Микола
3. Копчак Степан
4. Отріщенко Наталя

Я, звісно, перепрошую, проте

Я, звісно, перепрошую, проте кінцевого терміну подання заявки ніде вказано не було. Якщо Ви мали на увазі, що реєстрація завершиться після того, як набереться перші 8 команд (про що, власне, теж ніде не вказано), то це прямо суперечить Вашій відповіді на моє питання, що робити, якщо буде більше 8 бажаючих команд. Тому якось це виходить... хм... навіть не знаю, як це назвати... В майбутньому в подібних випадках, будь ласка, вказуйте, що реєстрація завершується в той момент, коли захочеться організатору. Тоді бодай буде на що послатися, в разі нерозуміння кимось ситуації, що склалася.
Дякую!

З проведенням відбіркового

З проведенням відбіркового турніру мав місце певний цейтнот. Треба було окреслити формат, визначитись із пакетом... Тому попросив швидше зголоситись тих, хто хотів би зіграти, і зважав на їхню думку. Власне, про це наголошував на турнірах останнього тижня.
Попередня заявка - це _намір_ брати участь. Якщо ви не маєте наміру грати, не знаєте навіть з ким грати (а лише "давайте, може, хтось там збереться, тоді, може, ми будемо"), то не дивуйтесь, коли ваші інтереси не будуть враховані. В майбутньому в подібних випадках, будь ласка, визначайтесь із намірами, а не занудствуйте.

На майбутнє, не пишіть на

На майбутнє, не пишіть на різноманітних інтернет-ресурсах оголошення про ігри. Просто про все домовляйтеся на іграх, в приватних чатах і т.д.
Та ні, помиляєтеся. Як тільки з'явилося повідомлення про чемпіонат з ЕК, я відразу ж Вас запитав, що буде, якщо з'явиться більше 8 команд, за яким принципом проводитиметься відбір? Що Ви відповіли? Коли заявиться тоді будемо думати! Тобто й натяку на те, що гратимуть лише ті, хто першими заявляться, принаймні я в Вашій відповіді не помітив! Наступне, було хоч десь згадано про кінцевий термін реєстрації? Ви тут написали про початок, ніякої умови закінчення (набір потрібної кількості чи дата, хз що ще) не було вказано!
Ще одне, якби реєстрація завершилася, термін вказаний заздалегідь, а я з запізненням прийшов і почав нити, візьміть мене я хочу побавитися, тоді так, те що Ви написали цілком логічно. Однак, як я вже вище писав, цього не було. В мене був цілком конкретний намір брати участь. Про те, що немає часу для збирання команди я не знав, оголошень відповідних НЕ було. Ви запитували власне, на якому пакеті бажають грати і т.п. Щось опитування, чи бажаючі не проти почати грати, як тільки 8 збереться я не бачу. Тому Ваше зауваження, щодо врахування моїх інтересів не є доцільним, ІМХО!
В майбутньому адекватно реагуйте на зауваження щодо багів організації, а не намагайтеся когось виставити "занудую", можливо тоді й багів й зануд буде менше.
Щасти...

зануда. Я тобі скажу просто -

зануда.
Я тобі скажу просто - у Львові ще ЖОДНОГО разу не проводився офіційний турнір з ерудит-квартету - можна вважати цей експериментальним. Якби ти хотів грати, то грав. Крапка.

а ну та, Бізба святий, я ж

а ну та, Бізба святий, я ж забув. не забудь іконочку поставити все ж чотко, то ж жодного слова правди в моєму повідомленні немає. Про все було написано, а я просто втикаю, звісно... успішних вам ігор на всіх його заходах!

> В мене був цілком

> В мене був цілком конкретний намір брати участь.
Цитата з повідомлення від 19.12: "Будь ласка, попередньо зголошуйтесь ті, хто напевно братиме участь (в коментах до цього запису)".
Минуло 3 дні, ви не зголосились. То про який "цілком конкретний намір" йдеться? Quod erat demonstrandum.

Ну якщо Ви вважаєте, що моє

Ну якщо Ви вважаєте, що моє повідомлення стосовно бажаючих пограти не було цілком конкретним наміром, ну то звиняйте. Я не знав, що в мене було лише 6 годин після цього, щоб зібрати команду.
Я Вам зробив, на мою думку, цілком конкретне зауваження, щодо прогалини в організації. Запропонував цілком конструктивне вирішення. Без будь-якої поганої думки і т.д. (звісно шкодуючи, що невдасться зіграти, проте тупо гоніння на Вас з моєї сторони не було). Після чого Ви банально зійшли на образу. Коли я більш детально описав момент, де Ви лажанулия, знову ж таки, ІМХО, то ще й Ваш(і) поплічник(и) теж "блєснули умом" і написав(шуть) мегоконструктивне повідомлення.
ІМХО, просто треба було знизити своє ЧСВ і визнати ну та, прошляпав, буває... але куди там...
і будь ласка, я Вам висловив абсолютно конкретні зауваження, стосовно організації! На них і відповідайте, а не з'їжджайте на повідомлення, коли було РОЗПОЧАТО реєстрацію, абсолютно без вказання умов її завершення. Про що я заздалегідь запитав, щоб уникнути ситуації, що склалася.