Результати турніру ВДІ-березень

Синхрон-ліга ХVIII етап, ВДІ-квітень

Час: 

Пон, 26/04/2010 - 18:45 до 21:30

Синхрон-ліга, 18-ий етап - турнір ВДІ-квітень
Гра на Кирила і Мефодія, 8, ауд.15.
Запрошуються всі охочі команди!
Початок реєстрації о 18:45

Синхрон-ліга ХVII етап, ВДІ-ТУЗ

Час: 

Пон, 12/04/2010 - 18:45 до 21:30

Синхрон-ліга, 17-ий етап - турнір ВДІ-ТУЗ.
Гра на Кирила і Мефодія, 8, ауд.15.
Запрошуються всі охочі команди!
Початок реєстрації о 18:45

ІІ Молодіжний чемпіонат Львівської області з гри «Що?Де?Коли?»

Час: 

Птн, 09/04/2010 - 18:45 до 21:00

9 квітня відбудеться Другий молодіжний чемпіонат Львівської області з гри «Що?Де?Коли?». До участі допускаються гравці, що народились не раніше 1 вересня 1986 року.

Місце проведення: вул. Кирила і Мефодія, 8, Фізичний факультет ЛНУ, Велика астрономічна  аудиторія (підніматися на 2-ий поверх по сходах навпроти прохідної). Початок реєстрації: 18-45. Початок гри: 19-00. Стартові внески складають 50 грн. з команди.


Команди, що посіли перші два місця отримують право представляти Львівську область на Молодіжному чемпіонаті України, що відбудеться 7-9 травня під Харковом.

Зареєстровані команди:
1. Phänomen (Андрій Пундор)
2. Металопрокат (Антон Смілевський)
3. ТрилітрІум (Віталій Шинкар)
4. Еклектика (Олег Гусак)
5. КУмтеляпасе (Сергій Павлюк)
6. Хамелеон (Христина Михальчишин)
7. Розтин покаже (Олександр Семенюк)
8. Резус-мінус (Володимир Бігдай)
9. Старе місто (Іван Миляник)
10. I чотирнадцята (Віталій Переходень)

http://lolit.eleks.lviv.ua/news.php?readmore=141#comments

16-ий етап Синхрон-ліги, Весна в Карміелі 2010

Час: 

Срд, 31/03/2010 - 18:45 до 22:00

Синхрон-ліга, 16-ий етап - турнір "Весна в Карміелі 2010".
Гра на Кирила і Мефодія, 8, ауд.15.
Запрошуються всі охочі команди!
Початок реєстрації о 18:45

М. ВДІ
Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Сума ТБ
1-2   Не гРебе 8 8 11 27  958
1-2   ДАлеКо 9 7 11 27  958
3-4   Утопічний хаос 8 9 9 26  792
3-4   Тануна Х 10 8 8 26  792
5   Песиголовці 6 6 12 24  667
Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап
1 Кієв нє рєзінавий
Кривохатько Ілля
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
10 10 10 30
2-4 Брись
Шевченко Станіслав
-
8 10 9 27
2-4 Кубік Дж.Р.
Демченко Олексій
-
9 8 10 27
2-4 Демотівейшн ЮА
Задворнов Андрій
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
11 8 8 27
5-7 Ігри Розуму
Сергій Перехрест
-
9 8 9 26
5-7 негРебе
Лозинський Богдан
-
10 5 11 26
5-7 Троянський ховрашок - це особистість
Стрільчук Дмитро
-
9 8 9 26
Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап
1 Кієв нє рєзінавий
Кривохатько Ілля
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
10 10 10 30
2 Демотівейшн ЮА
Задворнов Андрій
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
11 8 8 27
3 Прожектор Онотолє
Марія Приходько
Кременчуцький державний університет ім.М.Остроградського
9 7 6 22
4 42
Дмитренко Артем
Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана
5 6 10 21
5 К7
Мартиненко Світлана
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
8 6 6 20
Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Очки СМ ТБ
1-2 Резус-мінус
Бігдай Володимир
ЛНУ ім. І. Франка
5 2 5 12  14 14,5
1-2 КатакліZма
Пісоцька Вікторія
ЛНУ ім. І. Франка
5 2 5 12  14 14,5
3 Нас кинули!
Левченко Віталій
ЛНУ ім. І. Франка
2 4 5 11  14 13
4 Конкубіна
Дзьобан Володимир
ЛНУ ім. І. Франка
4 1 6 11  17 12
5-6 ДОУ
Данько Лев
ЛНУ ім. І. Франка
3 4 3 10  16.5 10,5
5-6 Інстальований Холодець
Палюх Анна
ЛНУ ім. І. Франка
3 4 3 10  16.5 10,5

Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір

Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір, традиційний конкурс високоінтелектуальних правників (звідси - VIP), відбудеться під час Київського Форуму "Правники - суспільству" *15-17 квітня 2010 року* в "Українському домі" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Сторінки

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Очки СМ ТБ
1 Троянський ховрашок - це особистість
Стрільчук Дмитро
Збірна
9 8 9 26 7,5 25
2 негРебе
Лозинський Богдан
Збірна
10 5 11 26 9 24
3 Утопічний Хаос
Ярош Тарас
Збірна
8 7 10 25 10,5 23
4 Металопрокат
Смілевський Антон
Збірна
8 7 8 23 14,5 22
5-6 7ft. under kilt
Калиняк Орест
Збірна
9 5 7 21 18,5 20,5
5-6 ДАлЕКо
Яковенко Дана
Збірна
7 5 9 21 18,5 20,5
П В С Ч П С Н
 
 
 
 
1
 
2
 
 
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30