Становище за сумою питань після 3-го етапу КЗУ

Місце Команда Місто Етап 1 Етап 2 Етап 3 Очки
1 Західний полюс Тернопіль
55
52
48
155
2 Каріозні монстри Львів 49 45 40 134
3 Хаус Mode
Сокаль 49 41
43 133
4
Арматора
Львів
49
40
39
128
5 Дракони ймовірності Львів 37 33 41 111
Місце Команда Місто Очки
1 Захiдний полюс
Тернопiль  48
2 Пiнта Теддi
Вiнниця
44
3 ХАУС MODE
Сокаль 43
4 Дракони ймовiрностi
Львiв
41
5 Карiознi монстри Львiв
40
Місце Команда Місто Очки
 1 ХАУС MODE
Львiв
91
 2 Пiнта Теддi
Вiнниця
88
 3 Карiознi монстри
Львiв
83
 4 Дракони ймовiрностi
Львiв
82
 5 ParaDoX NaBokova
Рiвне
74
 Місце Команда
Місто
Очки
 1 Карiознi монстри
Львiв
32
 2-3 ХАУС MODE
Львiв
31
 2-3 Пiнта Теддi
Вiнниця
31
 4 ParaDoX NaBokova
Рiвне
29
 5 Дракони ймовiрностi
Львiв
26
Місце Команда Місто Очки Рейтинг
1 Захiдний полюс Тернопiль 62 1186
2 ХАУС MODE
Львiв 60 1148
3 Пiнта Теддi
Вiнниця
57 1066
4 Дракони ймовiрностi Львiв
56 1025
5-6 Болт
Вiнниця 51
909
5-6 Карiознi монстри
Львiв
51 908

Програма Баюнале-2009

Програма інтелектуально-ігрового фестивалю „БАЮНАЛЕ – 2009” присвяченого Дню української писемності та мови

5 грудня
  10.00-11.00 Реєстрація учасників фестивалю
  11.00-11.15 Відкриття фестивалю
  11.15-14.00 1-3 тури «Всесвіту українського слова»
            1 тур (Пролог) – 12 запитань;
            2 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            3 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            Конкурс читців поезій Б.-І. Антонича
  14.00 -15.00 Обід
  15.00-18.00 4-6 тури «Всесвіту українського слова»
            4 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            5 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            6 тур (Суботній епілог) – 12 запитань;
            Конкурс читців поезій Б.-І. Антонича
  19.00-22.00 Брейн-ринг, «Своя гра» (студентський клуб «Зодіак»- гуртожиток №2)

М. ОВСЧ Команда 1 тур 2 тур 3 тур Сума ТБ
1 83-107 Песиголовці 6 8 4 18
1000
2-3 108-146 Заглушка d13 6 5 6 17 875
2-3 108-146 Модний Валідол 5
7 5 17 875
4 185-231 Bright Mind-Далеко 6 7 2 15 750
Місце у Львові
Місце в загальному заліку Команда Тур 1  Тур 2  Тур 3   Бали 
1 2 Дракони Ймовірності 10 10 10 30
2 25-27 Арматора 8 8 8 24
3-5 48-57 Каріозні монстри 9 6 5 20
3-5 48-57 Хамелеон 5 6 9 20
3-5 48-57 Герцоги миру 7 4 9 20
Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап ТБ
1 Дракони ймовірності
7,56 6,39 5,29 18,124 20
2
Арматора
6,47
7,41 4,16 17,104 17
3 Каріозні монстри 6,43 7,38 3,17 16,98 15
4 КРОТУС 5,34 7,47 4,16 16,97 13
5 Міксер 7,61 4,23 4,16 15,100 12

Сторінки

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап ТБ
1 Герцоги миру 7,58 10,100 6,65 23,223 25
2
Металопрокат 7,65
7,72 7,81 21,218 22
3 Прима №8 7,55 8,80 4,35 19,170 20
4 Білі вар'яти 9,90 5,44 4,44 18,178 18
5 НУіШО 3,15 8,70 7,81 18,166 16
П В С Ч П С Н
 
 
 
 
1
 
2
 
 
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30