Результати 1 етапу змагань Брейн-Ліги-2010

  Команда ТБ

1

Хом'ячки. Кошенята. Песята
Стрільчук Дмитро
10

2

НегРебе
Лозинський Богдан
8

3


Утопічний хаос
Ярош Тарас
6,5

4

Xор монгольских міліціонерів ім.С.Галябарди
Анісімова Наталія
5

5

КРОТУС
Радченко Лариса
4

6

 Дракони ймовірності
Середницький Андрій
3

7

Хамелеон
Михальчишин Христина
2

8

  Дипломатичний корус
Пехник Андрій
1
Місце Команда Тур 1 Тур 2
Тур 3
Тур 4
Тур 5 Тур 6
 
47-53 Песиголовці 15 17 18 18  25   93
117-125 Bright Mind-Далеко
14 14  15  24 13
  80
126-134 Дракони Ймовірності 20 15 14
16  14   79
217-234 Модний Валiдол - 17 17 17  15   66
339-346 Тануна Х 11 8
 11  10 15
  55
М. ОВСЧ Команда 1 тур 2 тур 3 тур Сума ТБ
1
10-14 Песиголовці 9 8 7+1 25 1000
2-3 221-268 Модний Валідол 4 7 4 15 875
2-3 221-268 Тануна Х 5 5 5 15 875
4-5 269-319 Дракони ймовірності 5 6 3 14 708
4-5 269-319 Металопрокат 6 6 2 14 708
м. Команда
Етап 1 Етап 2 Очки СМЕ Пер.
1 Бандерлоги
Запоріжжя
61
57 118 2 -
2 От Винта – Братья По Фазе
Харків
58
54 112
7 -
3 Сливки-Форс-Мажор
Харків
52
55 107
6,5 -
4 Команда Е. Канищевой
Сімферопіль
51
55 106
8 -
5
Минус один
Київ
50
54 104
13 -
м. Команда
Етап 1 Етап 2 Сума СМЕ
1 Rara Avis
Київ
52 51 103 5
2
Гамбринус
Одеса
42
60 102
10
3
Рівне
Рівне
47
54 101
5
4
Комары Полесья
Київ
55
45 100
9
5
Мания величия
Запоріжжя
43
50 93 12
м. Команда
Тур 1 Тур 2 Тур 3 Тур 4 Тур 5 Тур 6 Сума
1 Бандерлоги
Запоріжжя
10 7 6 12 8 13 56
2-4 Сливки-Форс-Мажор
Харків
12 6 8 10 9 10 55
2-4 Команда Е. Канищевой
Сімферопіль
10 8 6 9 11 11 55
2-4 Приматы
Дніпропетровськ
10 6 8 9 10 12 55
м. Команда
Тур 1 Тур 2 Тур 3 Тур 4 Тур 5 Тур 6 Сума
1 Гамбринус
Одеса
11 10 6 12 12 9 60
2
Рівне
Рівне
7 5 9 10 12 11 54
3
Rara Avis
Київ
10 8 5 9 10 9 51
4
Мания величия
Запоріжжя
9 6 6 9 9 11 50
5-6 Дальше некуда
Київ
11 6 4 10 8 10 49
5-6 ХХХ век
Луганськ
8 7 6 8 10 10 49

Брейн-ліга, Етап 1 (Металопрокат, ДАлеКо)

Час: 

Суб, 13/03/2010 - 12:00 до 16:00

І-ий етап Брейн-ліги відбудеться 13 березня 2010.

Етап проводять команди "Металопрокат" і "ДАлеКо".

 

Гра відбудеться в корпусі факультет електроніки ЛНУ ім. Франка (Драгоманова, 50), аудиторія. № 1,

       Реєстрація учасників    -  12.00
       Початок першого бою  - 12.30

Запрошуються всі охочі!

Сторінки

м. Команда
Тур 1 Тур 2 Тур 3 Тур 4 Тур 5 Тур 6 Сума
1 Гамбринус
Одеса
11 10 6 12 12 9 60
2 Бандерлоги
Запоріжжя
10 7 6 12 8 13 56
3-5 Сливки-Форс-Мажор
Харків
12 6 8 10 9 10 55
3-5 Команда Е. Канищевой
Сімферопіль
10 8 6 9 11 11 55
3-5 Приматы
Дніпропетровськ
10 6 8 9 10 12 55
П В С Ч П С Н
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31