Синхрон ЛУК

Чемпіонат Львівщини з ЩДК. Етап 2

Час: 

Суб, 12/11/2011 - 11:00 до 14:00

В суботу, 12 листопада, відбудеться другий етап Чемпіонату Львівщини з "Що? Де? Коли?".
Гра проводиться на пакеті синхронного турніру ЛУК, паралельно в залік синхрону (другої ліги) ЛУК.
Редактори: Сергій Єфімов, Костянтин Смолій, Олексій Чирков. Формат пакету 3х15.

Місце ігор: піцерія "ДеМанджаро" (вул. Галицька, 10), другий поверх.
Початок реєстрації об 11:00, початок гри об 11:15.
Велике прохання до команд - не запізнюватись!
Турнірний внесок - 90 грн.

Запрошуються кращі 16 команд за результатами першого етапу Чемпіонату Львівщини (https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=uk&hl=uk&key=0ArcWRSFj-gRqdEF...)

Підсумкові результати Синхрону ЛУК у Львові

Кубок Львова Команда Етап 1 Етап 2 Етап 3 Бали
1 Песиголовці 33
31
32
96
2 Каріозні монстри 29
28
28
85
3 Дракони Ймовірності 32
31
21
84
4
Герцоги миру 22
29
25
76
5
Хамелеон
25
25
17
67
Кубок Львова Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Бали
1
Песиголовці 10 10
12 32
2
Каріозні монстри 12
7
9
28
3
Герцоги миру 8
11
6
25
4
Дракони Ймовірності 7
6
9
21
5
НУіШО 5
6
8
19
Кубок Львова Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Бали
1-2 Песиголовці 12 9
10 31
1-2 Дракони Ймовірності 13 8
10
31
3
Герцоги миру 11
9
10
30
4 Каріозні монстри 12
9
7 28
5-6
Хамелеон
10 7 8 25
5-6
НУіШО 11
7
7
25

Синхрон ЛУК

Час: 

Нед, 07/11/2010 - 12:00 до 18:00

7 листопада 2010 року у Львові стартують змагання Другої ліги Чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?» (синхронний турнір). Цей турнір буде, водночас, відбором для участі у Кубку України з гри «Що? Де? Коли?» 2011 року для львівських команд.
Перший етап турніру відбудеться у кіноконцертній залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (м.Львів, вул.Вахнянина, 29, Погулянка).
Початок реєстрації команд – 12.00.
Початок змагань – 13.00.
http://lolit.eleks.lviv.ua/news.php?readmore=184#comments

Кубок Львова Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Бали
1 Песиголовці 11 12 10 33
2 Дракони Ймовірності 10 10
12
32
3 Каріозні монстри 12
10 7 29
4 Хамелеон
10 7 8 25
5
ХММ ім.С.Галябарди 9 7
8
24
Місце Команда Етап 1 Етап 2 Етап 3            
1 Дуплет
Одеса

Ольга Цейтлин
36 28 29 93
2 Игры Разума
Кременчук

Перехрест Сергей
27 28 30 85
3 Dream-team
Вінниця

Сергей Поляков
29 26 28 83
4-5 Разные люди
Луганськ

Дрепин Федор
25 28 29 82
4-5 От Винта-Фаренгейт 9/12
Харків

А.Ермак
25 30 27 82

Апелляції і спірні відповід на запитання 3-го етапу.

Апеляційне журі синхронного турніру ЛУК в складі Вадима Данько, Павла Ереміна і Дмитра Кукленко розглянула апелляції і спірні відповід на запитання 3-го етапу.

 Рішення АЖ:
1. На запитання No.3 зарахована відповідь "Пасха"
2. На запитання No.9 зарахована відповідь "Бетховен (собака)"
3. На запитання No.13 зарахована відповідь"тан го"
4. На запитання No.16 зараховані відповіді: "Прибывающий поезд", "приход поезда", "прибытие паровоза"
5. На запитання No.19 зараховані відповіді: "перекрывает кислород", "перекрывает воздух"
6. На запитання No.31 зарахована відповідь "30"
7. Запитання знято No.37 (о привидениях и простынях)

 

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап
1 Игры Разума
Перехрест Сергей
Кременчук
11 9 10 30
2-4 Разные люди
Дрепин Федор

Луганськ
11 9 9 29
2-4 Южный парк
Одеса
10 7 12 29
2-4 Дуплет
Одеса
14 7 8 29
5-6 Dream-team
Сергей Поляков

Вінниця
8 10 10 28
5-6 МИФ
Лисовец О.В.

Чернігівська обл.
8 11 9 28

Сторінки

Місце у Львові
Команда  Етап 1
Етап 2
Етап 3 Підсумок
1 Дракони Ймовірності 30 23 25
78
2 Арматора 24 27  16 67
3
Герцоги миру 20 22  22 64
4 Каріозні монстри 20 26  16 62
5 КРОТУС 16 17 18
51
П В С Ч П С Н
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30