Четвертий ІТ-кубок. Львів

Час: 

Суб, 17/09/2011 - 12:00 до 20:00

Запрошуємо всіх айтішників та комп’ютерних ґіків взяти участь у Четвертому ІТ-кубку з гри «Що? Де? Коли?», приуроченого до Дня Програміста, що пройде 17-го вересня 2011 року у піцерії «Такамака» за адресою: Львів, вул. Героїв УПА, 73. Всі питання турніру будуть на комп’ютерну тематику!

Розклад змагань

12:00 – 14:00 – Ерудит-квартет
14:00 – 18:00 – Що? Де? Коли?
18:00 і далі – неофіційний чемпіонат зі Своєї гри по комп’ютерних іграх

Ерудит-квартет

Ерудит-квартет – гра на комп’ютерну ерудицію. Команда має складатися рівно з чотирьох гравців. Зареєструватися потрібно до 13-го вересня за цією формою. Розмір командного внеску уточнюється.

Що? Де? Коли?

Турнір складається з трьох турів по 16 питань в кожному. Всі питання турніру будуть на комп’ютерну тематику! Редактори пакету: Іван Карбовник (Львів), Андрій Безбородов (Львів-Рівне), Іван Місяць (Львів).

Змагання будуть проходити у двох заліках:

  • ІТ-залік. У ньому беруть участь команди, складені виключно з працівників однієї ІТ-фірми. При цьому від однієї ІТ-компанії можуть грати декілька команд.
  • Загальний залік. Команди формуються довільним чином.

Переможець ІТ-заліку отримає багато пива та Кубок, з якого це пиво можна буде випити :)

Для участі у грі вам необхідно до 13-го вересня зареєструвати команду за цією формою. Команда має складатися з шести гравців. Командний внесок за гру складає 60 грн.

Список зареєстрованих команд

Місце проведення

ІТ-кубок пройде у піцерії «Такамака» за адресою: Львів, вул. Героїв УПА, 73. Піцерія не зможе прийняти більше 16 команд, тому поспішайте реєструватись. Якщо буде зареєстровано більше 16-ти команд, то перевага буде надаватися командам ІТ-заліку та командам, що швидше зареєструвалися (саме в такому порядку).

Організатори

Організатори турніру – клуб «U3» ЛНУ ім. Франка. Організатор львівського майданчика – Іван Місяць. Контактний мейл: info@it-cup.org.  Актуальну інформацію та історію ІТ-кубку можна знайти на сайті: it-cup.org.

Турнір на львівському майданчику проходить за підтримки компанії ABTO Software.