ІТ-Кубок (2014). Львів

Час: 

Суб, 13/09/2014 - 12:00 до 18:00

ABTO SoftwareЗапрошуємо всіх айтішників відсвяткувати День Програміста та взяти участь у Сьомому ІТ-кубку з гри «Що? Де? Коли?», що пройде 13-го вересня 2014 року у барі “Панорама”.
Всі питання турніру будуть на комп’ютерну тематику!

Турнір складається з трьох турів по 12 питань в кожному. Редактори пакету: Іван Карбовник (Львів), Андрій Безбородов (Львів-Рівне), Іван Місяць (Львів).

Змагання будуть проходити у двох заліках:

  • ІТ-залік. У ньому беруть участь команди, складені виключно з працівників однієї ІТ-фірми. При цьому від однієї ІТ-компанії можуть грати декілька команд.
  • Загальний залік. Команди формуються довільним чином.

Переможець ІТ-заліку отримає багато пива та Кубок, з якого це пиво можна буде випити :) Цього року ІТ-залік буде всеукраїнським, і краща ІТ-команда України отримає спеціальний приз.

Для участі у грі вам необхідно до 8-го вересня зареєструвати команду за цією формою. Команда має складатися з шести гравців. Командний внесок за гру складає 90 грн.

Список зареєстрованих команд

Своя гра

Одразу після завершення змагань зі “Що?Де?Коли?” розпочнеться тематичний турнір зі “Своєї гри” – індивідуальної гри на комп’ютерну ерудицію.

Розклад змагань

12-00 Реєстрація команд
12-15 Початок “Що?Де?Коли?”
15-15 Оголошення результатів, нагородження переможців
15-15 Реєстрація гравців на “Свою гру”
15-30 Початок “Своєї гри”
17-00 Завершення “Своєї гри”, нагородження переможців

Місце проведення

ІТ-кубок пройде у барі “Панорама” за адресою: Львів, вул. Матейка, 6.

Організатори

Організатор львівського майданчика – Іван Місяць. Контактний мейл: info@it-cup.org. Актуальну інформацію та історію ІТ-кубку можна знайти на сайті: it-cup.org.

Турнір на львівському майданчику проходить за підтримки компанії ABTO Software.