сВО!як. Друга гра, результати

26 січня відбулась друга гра проекту "сВО!як".
Автор тем і ведучий - Тарас Ярош.

Результати:
1. О.Мкртчян
2. Ю.Трухан
3. І.Грабовський
4. А.Безбородов
5-6. А.Мазурок
5-6. О.Сеньковський
7-8. Д.Стрільчук
7-8. О.Гладких
9. В.Войтюк
10. Н.Отріщенко
11. М.Гнідь
12. А.Смілевський
13. М.Кальмук

Коментарі

Дуже дякую Тарасу за

Дуже дякую Тарасу за проведену гру. Питання ускладнилося, але все рівно сподобалися. Шкода тільки, що прийшло не так багато людей, як очікувалося.
Може є якісь ідеї як почати вираховувати рейтинги гравців? Скільки давати за перемогу і т.д. Вже пройшло три гри і відкинувши одну найгіршу для кожного можна вже побачити якусь картину.

Про рейтинг гравців

Версія 1 таблиці вважає, що третя (пропущена тобою) гра теж враховується, тому (82,89+59,38+0)/3. Більш об'єктивна, імхо, версія 2 (наступний аркуш).

Поправив рейтинг

Взагалі-то це - неофіційний чорновик, щоб потім якось консенсусом досягти істини у визначенні рейтингу гравців. Перший варіант враховує середнє арифметичне всіх ігор (місце у відсотках від першого місця відносно всіх учасників - останній 0, перший 100). Другий варіант вираховуєє той самий показник, але тільки для зігравших ігор. Третій - призначає фіксовану кількість балів за кожен етап, ле залежно від кількості учасників змінює його.
Можна було б зробити щось середнє між 1 і 2 і відкидати найгірший етап наприклад. Або два.
Для прікола нагадаю формулу вираховування рейтингу МАК :) http://ru-chgk.livejournal.com/286796.html і відповідний демотиватор))))- http://pics.livejournal.com/abu_dli/pic/0001kgaq/s640x480