Кубок міст. Відбірний турнір на КУ

Час: 

Суб, 31/03/2012 - 12:00 до 15:00

31 березня Львів гратиме останній з циклу міжнародних синхронів - Кубок міст.
Редакторська група - Ризький клуб знавців (топ-редактор Юрій Шатц). Формат 3х12.
Даний синхрон є відбірним львівським турніром на Кубок України з ЩДК 2012 року.

Місце ігор: факультет електроніки ЛНУ, вул. Тарнавського, 107, ауд. №128 (перший поверх, аудиторія ліворуч від входу).
Початок реєстрації о 12:00, початок гри 12:20.
Турнірний внесок: 30 грн.

Запрошуються всі охочі команди!
Кубок міст передбачає окремий залік по збірних міст. Склад львівської збірної: http://ratingnew.chgk.info/synch.php?add_teamed_teams&idtournament=1818
Прохання до вказаних команд підтвердити участь в синхроні до 29 березня включно.

Коментарі

Кубок міст. Склад збірної

Кубок міст. Склад збірної Львова:
[+] Песиголовці
[+] Finntrolls
[+] Дракони ймовірності
[+] Тойвово
[+] Герцоги миру
[+] Тануна Х
[+] Металопрокат
[+] Післязавтра

Прекрасно. А до чого була вся

Прекрасно. А до чого була вся та распльова про шкурні інтереси і десяту годину? Я думала, якщо в нас є загальний залік від міста, то всі зацікавлені в тому, щоб команди грали оптимальними складами. А тепер в нас лишається золотий состав на пляжне чгк(

Майже неможливо забезпечити

Майже неможливо забезпечити умови, які влаштовують _всіх_.
А більшість тих, хто висловлювався про час гри, були проти початку о 10-ій ранку (чи навіть раніше).

Христя, в попередньому

Христя, в попередньому обговоренні, якшо ти уважно читала, було таке:
1. Трухан просив грати зранку, бо він не встигне на Відкритку. Все що далі - пріоритети. І ніде не йшлося, якшо грав обід, то у вас склад пляжного.

///Я думала, якщо в нас є загальний залік від міста, то всі зацікавлені в тому, щоб команди грали оптимальними складами.

і не тільки складами, а й в оптимальних кондиціях. Далеко не всі зранку міркують добре. і від цього Місто тільки б втратило.

п.с. мені геть пофіг. мої і всі встигають і грати можемо хоч зранку, хоч внОчі-опівнОчі.

Всім зацікавленим був

Всім зацікавленим був адресований пост на цьому сайті. Хто бажав - висловився. А персонально кожного питати у мене ні часу, ні бажання немає.

Акэй, про геть кожного

Акэй, про геть кожного персонально то я утрірую, але якщо ми візьмем ту саму тему то те, що написав про час проведення, наприклад користувач yurik93 - аргумент значно сильніший, ніж те що написав наприклад користувач sсesia чи тим більше sleg;) треба робити мудро, а не так, як хоче більшість, панімаєш?

> треба робити мудро, а не

> треба робити мудро, а не так, як хоче більшість, панімаєш?
Нє панімаю. Це нісенітниця. Інтелектуальні турніри проводяться _для команд_, а не для організаторів. Тому інтереси більшості учасників пріоритетні.
Власне, крім yurik93 відписалось аж 0(!) команд Відкритки, які хотіли б грати КГ і наголошували на співпадінні дат. Тобто, загалом час проведення не влаштовував одну команду, яка є фармом. То що в такому рішенні немудрого?

Різниця в тому, що тій одній

Різниця в тому, що тій одній команді насправді не вийде, а всім іншим просто не подобається. я теж думала що Інтелектуальні турніри проводяться _для команд_. але ж це не так.

> Різниця в тому, що тій

> Різниця в тому, що тій одній команді насправді не вийде
Та невже? Команда згаданого yurik93 не має турнірних перспектив, оскільки є фармом. Тобто задача високого місця і підвищення в класі не стоїть. Якщо вона не хоче вибирати між спортивним турніром та можливістю потренуватись/підвищити ЧСВ/"віджати" призи, то цим я можу знехтувати.

Я так собі думаю, що деякі

Я так собі думаю, що деякі команди "відкритки" може й дивилися тему, як от "Гарячі голови", але оскільки дата була визначена, то сперечатися про час не було сенсу - щоби встигнути на "відкритку" потрібно було б починати цю гру о 9-00.
Але, дивлячись на те, які команди грають в турнірах, що відбувається не під егідою ЛОЛІТ можна впевнено сказати, що командам "відкритки" цілком достатньо цього одного турніру - ще не бачив ніколи її представників в списку учасників ВДІ, ОСВЧ чи окремих турнірів...