Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір

Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір, традиційний конкурс високоінтелектуальних правників (звідси - VIP), відбудеться під час Київського Форуму "Правники - суспільству" *15-17 квітня 2010 року* в "Українському домі" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).


Відбіркові та фінальні раунди турніру пройдуть *16-17 квітня 2010 року*. У фіналі команда-переможець відбіркового раунду зустрінеться з командою VIP-юристів України.

До участі в турнірі запрошуються команди вищих навчальних закладів України усіх рівнів акредитації, що здійснюють підготовку за напрямом <<право>> та напрямом <<міжнародні відносини>> в частині спеціальності <<міжнародне право>>.

Турнір проводиться за форматом гри <<Що? Де? Коли?>>.

Останній строк реєстрації команд - *11 квітня 2010 року* - за допомогою спеціальної заявки на участь, яка повинна бути належно підписана, відсканована та надійти на адресу Ради (krmjua@gmail.com) до 24:00
зазначеного дня.

Витрати на транспортування та перебування у турнірі організаторами не покриваються. Надаватиметься сприяння в розміщенні (поселенні) під час турніру (про потребу слід зазначити в заявці).

Учасники турніру зможуть вільно взяти участь в інших заходах Форуму, зокрема майстер-класах провідних юристів України, турнірі з міні-футболу тощо.

Переможці та учасники турніру будуть відзначені спеціальними призами.

Деталі, Положення та Заявка розміщені за лінком сайту Ради *
www.krmjua.org/vip2010*

Перший Всеукраїнський юридичний VIP-турнір проведено 8-9 грудня 2008 року під час Форуму "Правники - суспільству" Всеукраїнського тижня права. Переможцем відбіркового туру, з-поміж 22 команд, стала команда юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка <<LAW OF LIONS>> (О. Марусяк, С. Бурак, Т. Гук, Н. Шпарик, О. Шарван). У фіналі команда студентів поступилася з мінімальним рахунком команді VIP-юристів України (О. Рєзніков - адвокат, партнер ЮФ Magisters (капітан), В. Богатир - заступник Міністра юстиції України, Е. Шишкіна - народний депутат України, В. Крулько - генеральний директор ПФ "ЮРІС" та В. Бігун - голова КРМЮУ при Мін'юсті); проте за рішенням переможців команді студентів було залишено
кубок турніру.

Організатор турніру - Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Турнір відбувається за підтримки добродійників Форуму та висвітлюється у провідних юридичних ЗМІ.

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, створена в липні 2007 року, є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. До її складу входять молоді вчені-юристи,
викладачі права, студенти-правники, співробітники юридичних клінік, представники об'єднань юристів та студентів. Метою КРМЮ є залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності,
а також удосконалення системи підготовки юристів в Україні. Гасло діяльності Ради - утвердження поваги до права через довіру до правників.