Синхрон-ліга, етап 19 (Синхрон чотирьох країн)

Час: 

Чтв, 13/05/2010 - 18:45 до 21:30

Синхрон-ліга, 19-ий етап - турнір "Синхрон чотирьох країн"
Редактори пакету: Андрій Абрамов, Олексій Богословський, Дмитро Борок, Сергій Єфімов.
Гра на Кирила і Мефодія, 8, ауд.15.
Запрошуються всі охочі команди!
Початок реєстрації о 18:45

Попередні результати 2 етапу Відкритого кубку Університетів, університетський залік

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап
1 Холодильник "Донбас"
Олена Фєтісова
Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля
7 8 7 22
2 42
Артем Дмитренко
Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана
6 8 7 21
3 Демотівейшн.ЮА
Задворнов Андрій
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
6 7 4 17
4-5 Резус-мінус
Бігдай Володимир
Львівський національний університет ім.І.Франка
4 6 5 15
4-5 Кієв нє рєзінавий
Дудчак Володимир
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
5 5 5 15

Синхронний турнір Кубок міст-героїв

Час: 

Птн, 07/05/2010 - 18:45 до 22:00

Синхронний турнір "Кубок міст-героїв" (3 тури по 15 запитань).

Результати йдуть в офіційний залік турніру, в заліку Синхрон-ліги враховані не будуть. Планується врахування результів турніру в рейтингу МАК. Редактори турів: Евгений Миротин и Николай Лёгенький (Минск), Сергей Николенко (Санкт-Петербург) и Константин Науменко (Киев).  Топ-редактор: Константин Науменко.

Гра в корпусі фізичного факультету - вул. Кирила і Мефодія, 8, ауд.15.
Турнірний внесок 25 грн.
Запрошуються всі охочі!

Початок реєстрації о 18:45

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап
1 МИФ
Яковлева Тетяна
-
9 9 8 26
2 Ігри Розуму
Сергій Перехрест
-
? ? ? 23
3-6 Троянський ховрашок - це особистість
Стрільчук Дмитро
-
7 8 7 22
3-6 Утопічний Хаос
Ярош Тарас
-
8 8 6 22
3-6 ЗЫЧЪ
Демьяненко Александр
-
5 10 7 22
3-6 Холодильник "Донбас"
Олена Фєтісова
Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля
7 8 7 22
Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3   О   
СМ ТБ

1

Резус-мінус
Бігдай Володимир
ЛНУ ім. І. Франка
4 6 5 15 3 15

2

КатакліZма
Пісоцька Вікторія
ЛНУ ім. І. Франка
2 4 3 9 11 14

3

Тахіонний колобок
Пашковська Богдана
ЛНУ ім. І. Франка
3 2 1 6 17 13

4

ДОУ
Данько Лев
ЛНУ ім. І. Франка
3 1 2 6 18 12

5-6

Еклектика
Гусак Олег
ЛНУ ім. І. Франка
2 2 1 5 20,5 10,5

5-6

Нас кинули!
Левченко Віталій
ЛНУ ім. І. Франка
2 2 1 5 20,5 10,5

Апелляції і спірні відповід на запитання 3-го етапу.

Апеляційне журі синхронного турніру ЛУК в складі Вадима Данько, Павла Ереміна і Дмитра Кукленко розглянула апелляції і спірні відповід на запитання 3-го етапу.

 Рішення АЖ:
1. На запитання No.3 зарахована відповідь "Пасха"
2. На запитання No.9 зарахована відповідь "Бетховен (собака)"
3. На запитання No.13 зарахована відповідь"тан го"
4. На запитання No.16 зараховані відповіді: "Прибывающий поезд", "приход поезда", "прибытие паровоза"
5. На запитання No.19 зараховані відповіді: "перекрывает кислород", "перекрывает воздух"
6. На запитання No.31 зарахована відповідь "30"
7. Запитання знято No.37 (о привидениях и простынях)

 

Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 О СМ ТБ

1-2

Троянський ховрашок - це особистість
Стрільчук Дмитро
Збірна
7 8 7 22 8,5
24,5

1-2

Утопічний Хаос
Ярош Тарас
Збірна
8 8 6 22  8,5 24,5

3

ДАлЕКо
Яковенко Дана
Збірна
8 8 5 21  10,5 23

4

Металопрокат
Смілевський Антон
Збірна
5 9 5 19  13 22

5

негРебе
Лозинський Богдан
Збірна
4 7 7 18  19 21

2 етап змагань Брейн-ліги переноситься з 1 травня на 29 травня.

Синхрон-ліга, етап 18 (ВДІ-квітень)

26 квітня в рамках чергового етапу Синхрон-ліги відіграли турнір "ВДІ-квітень". Попередні результати тут: http://www.vdi.chgk.info/tournaments/results-all-93-region-122-sync-Sync/

Сторінки

М. ВДІ
Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Сума ТБ
1   Песиголовці 10 9 9 28  1000
2   Дракони ймовірності 11 7 9 27  933
3   ДАлеКо 12 8 6 26  867
4   Металопрокат 10 6 9 25  800
5   Не гРебе 10 5 8 23  733
П В С Ч П С Н
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31